×

Koha në Turkmenabat, Turkmenistan është

 
 
E mërkurë, Shkurt 8, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:46 ↓ 18:14 (10h 29m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Turkmenabat është Asia/Ashgabat.
Lexo për Turkmenabat në Wikipedia
Përcakto Turkmenabat si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Turkmenabat

Diferenca në kohë
from Turkmenabat

Los Angeles
13 orë
13 orë
Chicago
11 orë
11 orë
New York City
10 orë
10 orë
Toronto
10 orë
10 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
Londra
5 orë
5 orë
UTC
5 orë
5 orë
Canton of Zurich
4 orë
4 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Paris
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Turkmenabat në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Turkmenistan

Abadan Annau Aschgabat Atamyrat Bakharden Balkanabat Bayramaly Boldumsaz Daşoguz Farap Gazanjyk Gazojak Gowurdak Gumdag Kaka Kunya Urgench Mary Seydi Tagta Tejen Turkmenabat Türkmenbaşy Yolöten Yylanly