×

Koha në Teresina, Brazil është

 
 
E premte, Mars 24, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:55 ↓ 18:00 (12h 6m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Teresina është America/Fortaleza.
Lexo për Teresina në Wikipedia
Përcakto Teresina si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Teresina

Diferenca në kohë
from Teresina

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo0
Londra+3 orë
UTC+3 orë
Canton of Zurich+4 orë
Lagos+4 orë
Paris+4 orë
Cairo+5 orë
Johannesburg+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Teresina në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Brazil

Ananindeua Aparecida de Goiânia Aracaju Belford Roxo Belo Horizonte Belém Brazilia Campinas Campo Grande Campos Caxias Contagem Cuiabá Curitiba Diadema Feira de Santana Florianópolis Fortaleza Goiânia Guarulhos Jaboatão Jaboatão dos Guararapes Joinville João Pessoa Juiz de Fora Londrina Maceió Manaus Merity Natal Niterói Nova Iguaçu Osasco Porto Alegre Recife Ribeirão Preto Ribeirão das Neves Rio de Zhaneiro Salvador Santo André Santos Serra Sorocaba São Bernardo do Campo São José dos Campos São Luís São Paulo Teresina Uberlândia Vila Velha