×

Koha në Feira de Santana, Brazil është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:40 ↓ 17:43 (12h 3m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Feira de Santana është America/Bahia.
Lexo për Feira de Santana në Wikipedia
Përcakto Feira de Santana si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Feira de Santana

Diferenca në kohë
from Feira de Santana

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo0
UTC+3 orë
Lagos+4 orë
Londra+4 orë
Cairo+5 orë
Canton of Zurich+5 orë
Johannesburg+5 orë
Paris+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Feira de Santana në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Brazil

Ananindeua Aparecida de Goiânia Aracaju Belford Roxo Belo Horizonte Belém Brazilia Campinas Campo Grande Campos Caxias Contagem Cuiabá Curitiba Diadema Feira de Santana Florianópolis Fortaleza Goiânia Guarulhos Jaboatão Jaboatão dos Guararapes Joinville João Pessoa Juiz de Fora Londrina Maceió Manaus Merity Natal Niterói Nova Iguaçu Osasco Porto Alegre Recife Ribeirão Preto Ribeirão das Neves Rio de Zhaneiro Salvador Santo André Santos Serra Sorocaba São Bernardo do Campo São José dos Campos São Luís São Paulo Teresina Uberlândia Vila Velha