×

Koha në Taunggyi, Myanmar është

 
 
E shtunë, Shkurt 24, 2024, java 8

Time zone info for Taunggyi

UTC +6:30
tani 11 orë edhe 30 minuta para New York City

Diferenca në kohë
from Taunggyi

Los Angeles
14.5 orë
14.5 orë
Chicago
12.5 orë
12.5 orë
New York City
11.5 orë
11.5 orë
Toronto
11.5 orë
11.5 orë
São Paulo
9.5 orë
9.5 orë
Londra
6.5 orë
6.5 orë
UTC
6.5 orë
6.5 orë
Lagos
5.5 orë
5.5 orë
Paris
5.5 orë
5.5 orë
Zyrihu
5.5 orë
5.5 orë
Cairo
4.5 orë
4.5 orë
Johannesburg
4.5 orë
4.5 orë
Istanbul
3.5 orë
3.5 orë
Moska
3.5 orë
3.5 orë
Dubai
2.5 orë
2.5 orë
Mumbai
1 orë
1 orë
Hong-Kong+1.5 orë
Shanghai+1.5 orë
Singapor+1.5 orë
Tokyo+2.5 orë
Sydney+4.5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Taunggyi

Taunggyi në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Birmania

Bago Bhamo Bogale Chauk Dawei Hinthada Hpa-an Kanbe Kyaikkami Kyaiklat Kyaikto Kyaukse Lashio Magway Mandalay Martaban Maubin Mawlamyine Meiktila Minbu Mogok Monywa Mudon Myaydo Myeik Myingyan Myitkyina Naypyidaw Nyaunglebin Pakokku Pathein Prome Pyapon Pyin Oo Lwin Pyinmana Sagaing Shwebo Sittwe Syriam Taungdwingyi Taunggyi Taungoo Tharyarwady Thaton Thayetmyo Thongwa Twante Yamethin Yangon Yenangyaung