×

Koha në Tabwakea Village, Kiribati është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:42 ↓ 18:44 (12h 2m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tabwakea Village është Pacific/Kiritimati.
Lexo për Tabwakea Village në Wikipedia
Përcakto Tabwakea Village si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tabwakea Village

Diferenca në kohë
from Tabwakea Village

Los Angeles
22 orë
22 orë
Chicago
20 orë
20 orë
New York City
19 orë
19 orë
Toronto
19 orë
19 orë
São Paulo
17 orë
17 orë
Londra
14 orë
14 orë
UTC
14 orë
14 orë
Canton of Zurich
13 orë
13 orë
Lagos
13 orë
13 orë
Paris
13 orë
13 orë
Cairo
12 orë
12 orë
Johannesburg
12 orë
12 orë
Istanbul
11 orë
11 orë
Moska
11 orë
11 orë
Dubai
10 orë
10 orë
Mumbai
8.5 orë
8.5 orë
Hong-Kong
6 orë
6 orë
Shanghai
6 orë
6 orë
Singapor
6 orë
6 orë
Tokyo
5 orë
5 orë
Sydney
3 orë
3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tabwakea Village në hartë

10 vende në
Kiribati

Bairiki Village Betio Village Bikenibeu Village Bonriki Village Eita Village Makin Village Tabwakea Village Tarawa Teaoraereka Temaiku Village