×

Koha në Tabwakea Village, Kiribati është

 
 
E hënë, Tetor 2, 2023, java 40
International Day of Non-Violence - to commemorate the birthday of Mahatma Gandhi

Time zone info for Tabwakea Village

UTC +14
Line Islands Time (LINT)
tani 18 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Tabwakea Village

Los Angeles
21 orë
21 orë
Chicago
19 orë
19 orë
New York City
18 orë
18 orë
Toronto
18 orë
18 orë
São Paulo
17 orë
17 orë
UTC
14 orë
14 orë
Lagos
13 orë
13 orë
Londra
13 orë
13 orë
Canton of Zurich
12 orë
12 orë
Johannesburg
12 orë
12 orë
Paris
12 orë
12 orë
Cairo
11 orë
11 orë
Istanbul
11 orë
11 orë
Moska
11 orë
11 orë
Dubai
10 orë
10 orë
Mumbai
8.5 orë
8.5 orë
Hong-Kong
6 orë
6 orë
Shanghai
6 orë
6 orë
Singapor
6 orë
6 orë
Tokyo
5 orë
5 orë
Sydney
3 orë
3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tabwakea Village

Tabwakea Village në hartë

10 vende në
Kiribati

Bairiki Village Betio Village Bikenibeu Village Bonriki Village Eita Village Makin Village Tabwakea Village Tarawa Teaoraereka Temaiku Village