×

Koha në Shën-Vincent dhe Grenadine është

 
 
E hënë, Shtator 25, 2023, java 39

Time zone info for Shën-Vincent dhe Grenadine

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from Shën-Vincent dhe Grenadine

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Shën-Vincent dhe Grenadine në hartë

Annual average temperatures
for Shën-Vincent dhe Grenadine 1901-2021

Çdo shirit paraqet një vit.
Graphics by Ed Hawkins, using data from Berkeley Earth.
See showyourstripes.info.

10 vende në
Shën-Vincent dhe Grenadine

Barrouallie Biabou Byera Village Chateaubelair Dovers Fancy Georgetown Kingstown Layou Port Elizabeth