×

Koha në Kingstown, Shën-Vincent dhe Grenadine është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:30 ↓ 18:08 (11h 38m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Kingstown është America/St_Vincent.
Lexo për Kingstown në Wikipedia
Përcakto Kingstown si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kingstown

Diferenca në kohë
from Kingstown

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Kingstown në hartë

10 vende në
Shën-Vincent dhe Grenadine

Barrouallie Biabou Byera Village Chateaubelair Dovers Fancy Georgetown Kingstown Layou Port Elizabeth