×

Koha në Shën-Kits dhe Nevis është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:41 ↓ 18:09 (11h 28m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Shën-Kits dhe Nevis është America/St_Kitts.
Lexo për Shën-Kits dhe Nevis në Wikipedia
Përcakto Shën-Kits dhe Nevis si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Diferenca në kohë
from Shën-Kits dhe Nevis

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Shën-Kits dhe Nevis në hartë

Annual average temperatures
for Shën-Kits dhe Nevis 1901-2021

Çdo shirit paraqet një vit.
Graphics by Ed Hawkins, using data from Berkeley Earth.
See showyourstripes.info.

10 vende në
Shën-Kits dhe Nevis

Basseterre Cayon Charlestown Fig Tree Market Shop Middle Island Nichola Town Sadlers Saint Paul’s Trinity