×

Koha në Charlestown, Shën-Kits dhe Nevis është

 
 
E shtunë, Dhjetor 2, 2023, java 48

Time zone info for Charlestown

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani 1 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Charlestown

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Charlestown

Charlestown në hartë

10 vende në
Shën-Kits dhe Nevis

Basseterre Cayon Charlestown Fig Tree Market Shop Middle Island Nichola Town Sadlers Saint Paul’s Trinity