×

Koha në Soacha, Kolumbi është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:00 ↓ 18:07 (12h 7m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Soacha është America/Bogota.
Lexo për Soacha në Wikipedia
Përcakto Soacha si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Soacha

Diferenca në kohë
from Soacha

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Soacha në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kolumbi

Armenia Barranquilla Bello Bogotá Bucaramanga Cali Cartagena Cúcuta Floridablanca Ibagué Itagüí Manizales Medellín Montería Neiva Palmira Pasto Pereira Popayán Santa Marta Sincelejo Soacha Soledad Valledupar Villavicencio