×

Koha në Sar-e Pul, Sar-e Pol Province, Afganistan është

 
 
E enjtë, Korrik 18, 2024, java 29

Time zone info for Sar-e Pul

UTC +4:30
Afghanistan Time (AFT)
tani 8 orë edhe 30 minuta para New York City

Diferenca në kohë
from Sar-e Pul

Los Angeles
11.5 orë
11.5 orë
Chicago
9.5 orë
9.5 orë
New York City
8.5 orë
8.5 orë
Toronto
8.5 orë
8.5 orë
São Paulo
7.5 orë
7.5 orë
UTC
4.5 orë
4.5 orë
Lagos
3.5 orë
3.5 orë
Londra
3.5 orë
3.5 orë
Johannesburg
2.5 orë
2.5 orë
Paris
2.5 orë
2.5 orë
Zyrihu
2.5 orë
2.5 orë
Cairo
1.5 orë
1.5 orë
Istanbul
1.5 orë
1.5 orë
Moska
1.5 orë
1.5 orë
Dubai
0.5 orë
0.5 orë
Mumbai+1 orë
Hong-Kong+3.5 orë
Shanghai+3.5 orë
Singapor+3.5 orë
Tokyo+4.5 orë
Sydney+5.5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Sar-e Pul

Sar-e Pul në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Afganistan

Asadābād Baghlan Balkh Bāmyān Bāzārak Charikar Gardez Ghazni Herat Jalalabad Kabuli Kandahar Khanabad Khost Khulm Kunduz Maymana Mazari Sharif Paghmān Pul-e Khumrī Sar-e Pul Shibirghān Taloqan Zaranj