×

Koha në San Pedro Sula, Honduras është

 
 
E shtunë, Janar 28, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:22 ↓ 17:48 (11h 26m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për San Pedro Sula është America/Tegucigalpa.
Lexo për San Pedro Sula në Wikipedia
Përcakto San Pedro Sula si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për San Pedro Sula

Diferenca në kohë
from San Pedro Sula

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+3 orë
Londra+6 orë
UTC+6 orë
Canton of Zurich+7 orë
Lagos+7 orë
Paris+7 orë
Cairo+8 orë
Johannesburg+8 orë
Istanbul+9 orë
Moska+9 orë
Dubai+10 orë
Mumbai+11.5 orë
Hong-Kong+14 orë
Shanghai+14 orë
Singapor+14 orë
Tokyo+15 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

San Pedro Sula në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Honduras

Choloma Ciudad Choluteca Cofradía Comayagua Danlí El Paraíso El Progreso Juticalpa La Ceiba La Entrada La Lima La Paz Olanchito Puerto Cortez San Lorenzo San Pedro Sula Santa Bárbara Santa Rosa de Copán Siguatepeque Tegucigalpa Tela Tocoa Villanueva Yoro