×

Koha në Juticalpa, Honduras është

 
 
E shtunë, Korrik 20, 2024, java 29

Time zone info for Juticalpa

UTC -6
Central Standard Time (CST)
tani 2 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Juticalpa

Los Angeles
1 orë
1 orë
Chicago+1 orë
New York City+2 orë
Toronto+2 orë
São Paulo+3 orë
UTC+6 orë
Lagos+7 orë
Londra+7 orë
Johannesburg+8 orë
Paris+8 orë
Zyrihu+8 orë
Cairo+9 orë
Istanbul+9 orë
Moska+9 orë
Dubai+10 orë
Mumbai+11.5 orë
Hong-Kong+14 orë
Shanghai+14 orë
Singapor+14 orë
Tokyo+15 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Juticalpa

Juticalpa në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Honduras

Choloma Ciudad Choluteca Cofradía Comayagua Danlí El Paraíso El Progreso Juticalpa La Ceiba La Entrada La Lima La Paz Olanchito Potrerillos Puerto Cortez San Lorenzo San Pedro Sula Santa Bárbara Santa Rosa de Copán Siguatepeque Tegucigalpa Tela Tocoa Villanueva Yoro