×

Koha në Saldus, Letoni është

 
 
E mërkurë, Dhjetor 7, 2022, java 49
Dielli: ↑ 08:50 ↓ 15:53 (7h 3m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Saldus është Europe/Riga.
Lexo për Saldus në Wikipedia
Përcakto Saldus si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Saldus

Diferenca në kohë
from Saldus

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Saldus në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Letoni

Bauska Cēsis Daugavpils Dobele Gulbene Jelgava Jēkabpils Jūrmala Krāslava Kuldīga Liepāja Ludza Līvāni Madona Ogre Olaine Riga Rēzekne Salaspils Saldus Sigulda Talsi Tukums Valmiera Ventspils