×

Koha në Salaspils, Letoni është

 
 
E enjtë, Korrik 7, 2022, java 27
Dielli: ↑ 04:41 ↓ 22:14 (17h 34m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Salaspils është Europe/Riga.
Lexo për Salaspils në Wikipedia
Përcakto Salaspils si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Salaspils

Diferenca në kohë
from Salaspils

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Salaspils në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Letoni

Bauska Cēsis Daugavpils Dobele Gulbene Jelgava Jēkabpils Jūrmala Krāslava Kuldīga Liepāja Ludza Līvāni Madona Ogre Olaine Riga Rēzekne Salaspils Saldus Sigulda Talsi Tukums Valmiera Ventspils