×

Koha në Saint Helier, Xhersej është

 
 
E shtunë, Shkurt 24, 2024, java 8

Time zone info for Saint Helier

UTC +0
Greenwich Mean Time (GMT)
tani 5 orë para New York City
E diel Mars 31 2024
Next change: Ora verore fillon
  • Switching to UTC +1 / British Summer Time (BST).
  • Ora do të vendoset para një orë nga 01:00 tek 02:00 të orës lokale.

Diferenca në kohë
from Saint Helier

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Zyrihu+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Saint Helier

Saint Helier në hartë

10 vende në
Xhersej

La Presse La Ville au Bas L’Etacq Mont Mado Perruque Saint Aubin Saint Helier St Ouen's Manor St. Ouen’s Bay Ville ès Nouaux