×

Koha në Mont Mado, Xhersej është

 
 
E premte, Prill 12, 2024, java 15

Time zone info for Mont Mado

UTC +1
British Summer Time (BST)
tani 5 orë para New York City
E diel Mars 31 2024
Latest change: ora verore filloi
  • Switched to UTC +1 / British Summer Time (BST).
  • Ora u vendos para një orë nga 01:00 tek 02:00 të orës lokale.
E diel Tetor 27 2024
Next change: Ora dimërore fillon
  • Switching to UTC +0 / Greenwich Mean Time (GMT).
  • Ora do të vendoset pas një orë nga 02:00 tek 01:00 të orës lokale.

Diferenca në kohë
from Mont Mado

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Londra0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Paris+1 orë
Zyrihu+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Mont Mado

Mont Mado në hartë

10 vende në
Xhersej

La Presse La Ville au Bas L’Etacq Mont Mado Perruque Saint Aubin Saint Helier St Ouen's Manor St. Ouen’s Bay Ville ès Nouaux