×

Koha në Saint-Pierre, Shën-Pier dhe Mikelon është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 08:13 ↓ 17:43 (9h 31m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Saint-Pierre është America/Miquelon.
Lexo për Saint-Pierre në Wikipedia
Përcakto Saint-Pierre si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Saint-Pierre

Diferenca në kohë
from Saint-Pierre

Los Angeles
5 orë
5 orë
Chicago
3 orë
3 orë
New York City
2 orë
2 orë
Toronto
2 orë
2 orë
São Paulo0
Londra+3 orë
UTC+3 orë
Canton of Zurich+4 orë
Lagos+4 orë
Paris+4 orë
Cairo+5 orë
Johannesburg+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Saint-Pierre në hartë