×

Koha në Saint-Pierre, Shën-Pier dhe Mikelon është

 
 
E diel, Qershor 16, 2024, java 24

Time zone info for Saint-Pierre

UTC -2
Saint Pierre and Miquelon Time (PMST/PMDT)
tani 2 orë para New York City
E diel Mars 10 2024
Latest change: ora verore filloi
  • Switched to UTC -2 / Saint Pierre and Miquelon Daylight Time (PMDT).
  • Ora u vendos para një orë nga 02:00 tek 03:00 të orës lokale.
E diel Nëntor 3 2024
Next change: Ora dimërore fillon
  • Switching to UTC -3 / Saint Pierre and Miquelon Standard Time (PMST).
  • Ora do të vendoset pas një orë nga 02:00 tek 01:00 të orës lokale.

Diferenca në kohë
from Saint-Pierre

Los Angeles
5 orë
5 orë
Chicago
3 orë
3 orë
New York City
2 orë
2 orë
Toronto
2 orë
2 orë
São Paulo
1 orë
1 orë
UTC+2 orë
Lagos+3 orë
Londra+3 orë
Johannesburg+4 orë
Paris+4 orë
Zyrihu+4 orë
Cairo+5 orë
Istanbul+5 orë
Moska+5 orë
Dubai+6 orë
Mumbai+7.5 orë
Hong-Kong+10 orë
Shanghai+10 orë
Singapor+10 orë
Tokyo+11 orë
Sydney+12 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Saint-Pierre

Saint-Pierre në hartë