×

Koha në Rundu, Namibi është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:27 ↓ 19:22 (12h 55m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Rundu është Africa/Windhoek.
Lexo për Rundu në Wikipedia
Përcakto Rundu si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Rundu

Diferenca në kohë
from Rundu

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Rundu në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Namibi

Bethanie Gobabis Grootfontein Karibib Katima Mulilo Keetmanshoop Khorixas Lüderitz Mariental Okahandja Omaruru Ondangwa Ongwediva Oranjemund Oshakati Otiwarongo Otjimbingwe Rehoboth Rundu Swakopmund Tsumeb Usakos Walvis Bay Warmbad Windhoek