×

Koha në Puente Alto, Kili është

 
 
E mërkurë, Shkurt 1, 2023, java 5
Dielli: ↑ 07:04 ↓ 20:47 (13h 43m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Puente Alto është America/Santiago.
Lexo për Puente Alto në Wikipedia
Përcakto Puente Alto si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Puente Alto

Diferenca në kohë
from Puente Alto

Los Angeles
5 orë
5 orë
Chicago
3 orë
3 orë
New York City
2 orë
2 orë
Toronto
2 orë
2 orë
São Paulo0
Londra+3 orë
UTC+3 orë
Canton of Zurich+4 orë
Lagos+4 orë
Paris+4 orë
Cairo+5 orë
Johannesburg+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Puente Alto në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kili

Antofagasta Arica Calama Chillán Concepción Copiapó Coquimbo Iquique La Pintana La Serena Los Ángeles Osorno Port Montt Puente Alto Punta Arenas Quilpué Rancagua San Bernardo Santiago Talca Talcahuano Temuco Valdivia Valparaíso Viña del Mar