×

Koha në Antofagasta, Kili është

 
 
E mërkurë, Janar 19, 2022, java 3
Dielli: ↑ 07:11 ↓ 20:34 (13h 22m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Antofagasta është America/Santiago.
Lexo për Antofagasta në Wikipedia
Përcakto Antofagasta si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Antofagasta

Diferenca në kohë
from Antofagasta

Los Angeles
5 orë
5 orë
Chicago
3 orë
3 orë
New York City
2 orë
2 orë
Toronto
2 orë
2 orë
São Paulo0
Londra+3 orë
UTC+3 orë
Lagos+4 orë
Paris+4 orë
Zurich+4 orë
Cairo+5 orë
Johannesburg+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Antofagasta në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kili

Antofagasta Arica Calama Chillán Concepción Copiapó Coquimbo Iquique La Pintana La Serena Los Ángeles Osorno Port Montt Puente Alto Punta Arenas Quilpué Rancagua San Bernardo Santiago Talca Talcahuano Temuco Valdivia Valparaíso Viña del Mar