×

Koha në Prey Veng, Kamboxhia është

 
 
E premte, Mars 24, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:01 ↓ 18:10 (12h 9m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Prey Veng është Asia/Phnom_Penh.
Lexo për Prey Veng në Wikipedia
Përcakto Prey Veng si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Prey Veng

Diferenca në kohë
from Prey Veng

Los Angeles
14 orë
14 orë
Chicago
12 orë
12 orë
New York City
11 orë
11 orë
Toronto
11 orë
11 orë
São Paulo
10 orë
10 orë
Londra
7 orë
7 orë
UTC
7 orë
7 orë
Canton of Zurich
6 orë
6 orë
Lagos
6 orë
6 orë
Paris
6 orë
6 orë
Cairo
5 orë
5 orë
Johannesburg
5 orë
5 orë
Istanbul
4 orë
4 orë
Moska
4 orë
4 orë
Dubai
3 orë
3 orë
Mumbai
1.5 orë
1.5 orë
Hong-Kong+1 orë
Shanghai+1 orë
Singapor+1 orë
Tokyo+2 orë
Sydney+4 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Prey Veng në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kamboxhia

Battambang Kampong Cham Kampong Chhnang Kampong Preng Kampong Saom Kampong Speu Kampong Thom Kampot Koh Kong Krati Lumphăt Pailin Paôy Pêt Phnom Penh Phumĭ Véal Srê Prey Veng Pursat Siem Reap Sisŏphŏn Smach Mean Chey Stung Treng Svay Rieng Sâmraông Ta Khmau Takeo