×

Koha në Porsgrunn, Norvegji është

 
 
E diel, Maj 29, 2022, java 21
Dielli: ↑ 04:23 ↓ 22:15 (17h 53m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Porsgrunn është Europe/Oslo.
Përcakto Porsgrunn si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Porsgrunn

Diferenca në kohë
from Porsgrunn

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Porsgrunn në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Norvegji

Arendal Bergen Bodø Drammen Fredrikstad Halden Hamar Harstad Haugesund Kristiansand Larvik Lillehammer Moss Oslo Porsgrunn Sandefjord Sandnes Sarpsborg Skien Stavanger Steinkjer Tromsø Trondheim Tønsberg Ålesund