×

Koha në Harstad, Norvegji është

 
 
E shtunë, Mars 25, 2023, java 12
Harstad ndërrohet në koha verore në 02:00 me E diel, Mars 26. Koha është përmirësuar për një orë para.
Dielli: ↑ 05:32 ↓ 18:28 (12h 56m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Harstad është Europe/Oslo.
Lexo për Harstad në Wikipedia
Përcakto Harstad si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Harstad

Diferenca në kohë
from Harstad

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Harstad në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Norvegji

Arendal Bergen Bodø Drammen Fredrikstad Halden Hamar Harstad Haugesund Kristiansand Larvik Lillehammer Moss Oslo Porsgrunn Sandefjord Sandnes Sarpsborg Skien Stavanger Steinkjer Tromsø Trondheim Tønsberg Ålesund