×

Koha në Pointe-Noire, Kongo-Brazavilë është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:16 ↓ 18:35 (12h 19m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Pointe-Noire është Africa/Brazzaville.
Lexo për Pointe-Noire në Wikipedia
Përcakto Pointe-Noire si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Pointe-Noire

Diferenca në kohë
from Pointe-Noire

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Pointe-Noire në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Kongo-Brazavilë

Boukiéro Brazzaville Djambala Dolisie Ewo Gamboma Impfondo Kayes Kinkala Loandjili Madingou Makoua Mossendjo Nziéto Ouésso Owando Pointe-Noire Sibiti Sémbé Tsikanou Zavanga II Zevengé Zinnga