×

Koha në Podgorica, Mal i Zi është

 
 
E premte, Janar 27, 2023, java 4
Dielli: ↑ 07:02 ↓ 16:50 (9h 48m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Podgorica është Europe/Podgorica.
Lexo për Podgorica në Wikipedia
Përcakto Podgorica si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Podgorica

Diferenca në kohë
from Podgorica

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Podgorica në hartë

10 vende në
Mal i Zi

Berane Bijelo Polje Budva Cetina Herceg Novi Nikshiqi Pljevlja Podgorica Tivari Ulqini