×

Koha në Herceg Novi, Mal i Zi është

 
 
E martë, Mars 28, 2023, java 13
Herceg Novi u ndryshua në koha verore at 02:00 on E diel, Mars 26. The time was set një orë forward.
Dielli: ↑ 06:35 ↓ 19:07 (12h 31m) - Më shumë info - Përcakto Herceg Novi si vendndodhjen tuaj - Shto në vendodhjet e preferuara

Time zone info for Herceg Novi

UTC +2
Central European Summer Time (CEST)
tani 6 orë para New York City
E diel Mars 26 2023
Latest change: ora verore filloi
  • Switched to UTC +2 / Central European Summer Time (CEST).
  • Ora u vendos para një orë nga 02:00 tek 03:00 të orës lokale.
E diel Tetor 29 2023
Next change: Ora dimërore fillon
  • Switching to UTC +1 / Central European Time (CET).
  • Ora do të vendoset pas një orë nga 03:00 tek 02:00 të orës lokale.

Diferenca në kohë
from Herceg Novi

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Herceg Novi

Herceg Novi në hartë

10 vende në
Mal i Zi

Berane Bijelo Polje Budva Cetina Herceg Novi Nikshiqi Pljevlja Podgorica Tivari Ulqini