×

Koha në Montepuez, Mozambik është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:28 ↓ 17:31 (12h 3m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Montepuez është Africa/Maputo.
Lexo për Montepuez në Wikipedia
Përcakto Montepuez si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Montepuez

Diferenca në kohë
from Montepuez

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Montepuez në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Mozambik

Angoche Beira Chibuto Chimoio Chokwé Cuamba Dondo Inhambane Lichinga Macia Manjacaze Maputo Matola Maxixe Mocímboa Montepuez Mozambique Mutuáli Nacala Nampula Porto Amelia Quelimane Ressano Garcia Tete Xai-Xai