×

Koha në Meritizero, Guajanë është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:02 ↓ 18:09 (12h 7m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Meritizero është America/Guyana.
Përcakto Meritizero si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Meritizero

Diferenca në kohë
from Meritizero

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Meritizero në hartë

10 vende në
Guajanë

Anna Regina Bartica Georgetown Linden Mahaica Village Mahdia New Amsterdam Parika Rosignol Skeldon