×

Koha në Georgetown, Guajanë është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:11 ↓ 18:03 (11h 52m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Georgetown është America/Guyana.
Lexo për Georgetown në Wikipedia
Përcakto Georgetown si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Georgetown

Diferenca në kohë
from Georgetown

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Georgetown në hartë

10 vende në
Guajanë

Anna Regina Bartica Georgetown Linden Mahaica Village Mahdia New Amsterdam Parika Rosignol Skeldon