×

Koha në Mardan, Khyber Pakhtunkhwa, Pakistan është

 
 
E shtunë, Korrik 13, 2024, java 28

Time zone info for Mardan

UTC +5
Pakistan Standard Time (PKT)
tani 9 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Mardan

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Londra
4 orë
4 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Zyrihu
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Mardan

Mardan në hartë

49 qytetet më të mëdha në
Pakistan

Bahawalnagar Bahawalpur, Punjab Bhimber Burewala Chiniot Dadu Daska Dera Ghazi Khan Faisalabad Gojra Gujranwala Gujrat Hafizabad Hyderābād Islamabadi Jacobabad Jhang Sadar Jhelum Kamoke Karachi Kasur Khanpur Kohat Kotli Lahore Larkana Mandi Bahauddin Mardan Mingora Mirpur Khas Multan Muridke Muzaffarabad Muzaffargarh Nawabshah Okara Pakpattan Peshawar Quetta Rawalpindi Saddiqabad Sahiwal Sargodha Shahkot Sheikhupura Shikarpur Siālkot Sukkur Tando Allahyar