×

Koha në Maldonado Department, Uruguai është

 
 
E mërkurë, Prill 24, 2024, java 17

Time zone info for Maldonado Department

UTC -3
Uruguay Time (UYT)
tani 1 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Maldonado Department

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo0
UTC+3 orë
Lagos+4 orë
Londra+4 orë
Cairo+5 orë
Johannesburg+5 orë
Paris+5 orë
Zyrihu+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+13 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Maldonado Department

Maldonado Department në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Uruguai

Artigas Canelones Colonia del Sacramento Delta del Tigre Durazno Florida Fray Bentos La Paz Las Piedras Maldonado Melo Mercedes Minas Montevideo Pando Paysandú Rivera Rocha Salto San Carlos San José de Mayo Tacuarembó Treinta y Tres Trinidad