×

Koha në Magong, Tajvan është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:00 ↓ 18:15 (12h 15m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Magong është Asia/Taipei.
Lexo për Magong në Wikipedia
Përcakto Magong si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Magong

Diferenca në kohë
from Magong

Los Angeles
15 orë
15 orë
Chicago
13 orë
13 orë
New York City
12 orë
12 orë
Toronto
12 orë
12 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
UTC
8 orë
8 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Londra
7 orë
7 orë
Cairo
6 orë
6 orë
Canton of Zurich
6 orë
6 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Paris
6 orë
6 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong-Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Magong në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Tajvan

Banqiao Daxi Douliu Gezibu Hengchun Hsinchu Hualian Jhongsing Jincheng Kaohsiung Keelung Lugu Magong Nantou Puli Ruili Taichung Tainanshi Taipei Taitung City Taoyuan City Xikantou Yilan Yuguiling Yujing