×

Koha në Letlhakeng, Kweneng District, Botsvanë është

 
 
E hënë, Mars 27, 2023, java 13

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Letlhakeng është Africa/Gaborone.
Lexo për Letlhakeng në Wikipedia
Përcakto Letlhakeng si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Letlhakeng

Diferenca në kohë
from Letlhakeng

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Letlhakeng në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Botsvanë

Francistown Gabane Gaborone Ghanzi Janeng Kanye Kasane Kopong Letlhakane Letlhakeng Lobatse Mahalapye Maun Mochudi Mogoditshane Molepolole Mosopa Orapa Palapye Ramotswa Selebi-Phikwe Serowe Thamaga Tonota Tshabong