×

Koha në Lamam, Khouèng Xékong, Laos është

 
 
E premte, Qershor 21, 2024, java 25

Time zone info for Lamam

UTC +7
Indochina Time (ICT)
tani 11 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Lamam

Los Angeles
14 orë
14 orë
Chicago
12 orë
12 orë
New York City
11 orë
11 orë
Toronto
11 orë
11 orë
São Paulo
10 orë
10 orë
UTC
7 orë
7 orë
Lagos
6 orë
6 orë
Londra
6 orë
6 orë
Johannesburg
5 orë
5 orë
Paris
5 orë
5 orë
Zyrihu
5 orë
5 orë
Cairo
4 orë
4 orë
Istanbul
4 orë
4 orë
Moska
4 orë
4 orë
Dubai
3 orë
3 orë
Mumbai
1.5 orë
1.5 orë
Hong-Kong+1 orë
Shanghai+1 orë
Singapor+1 orë
Tokyo+2 orë
Sydney+3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Lamam

Lamam në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Laos

Attapeu Ban Houayxay Ban Nahin Ban Namlong-Kao Champasak Don Det Tok Lamam Luang Namtha Luang Prabang Muang Không Muang Phon-Hong Muang Phônsavan Muang Xay Pakse Pakxan Phôngsali Sainyabuli Salavan Savannakhet Thakhek Vang Vieng Vientiane Xam Nua