×

Koha në Kopavogur, Islandë është

 
 
E martë, Korrik 23, 2024, java 30

Time zone info for Kopavogur

UTC +0
Greenwich Mean Time (GMT)
tani 4 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Kopavogur

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
UTC0
Lagos+1 orë
Londra+1 orë
Johannesburg+2 orë
Paris+2 orë
Zyrihu+2 orë
Cairo+3 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kopavogur

Kopavogur në hartë

10 vende në
Islandë

Akranes Akureyri Garðabaer Hafnarfjordur Kopavogur Mosfellsbaer Reykjavík Selfoss Seltjarnarnes Vestmannaeyjar