×

Koha në Kokkola, Finlandë është

 
 
E martë, Shtator 27, 2022, java 39
World Tourism Day / Google's birthday
Dielli: ↑ 07:25 ↓ 19:12 (11h 48m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Kokkola është Europe/Helsinki.
Lexo për Kokkola në Wikipedia
Përcakto Kokkola si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kokkola

Diferenca në kohë
from Kokkola

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Kokkola në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Finlandë

Espoo Helsinki Hyvinkää Hämeenlinna Joensuu Jyvaskyla Järvenpää Kajaani Kokkola Kotka Kuopio Lahti Lappeenranta Lohja Mikkeli Nurmijärvi Oulu Pori Porvoo Rauma Rovaniemi Tampere Turku Vaasa Vantaa