×

Koha në Hpa-an, Kayin State, Myanmar është

 
 
E martë, Prill 16, 2024, java 16

Time zone info for Hpa-an

UTC +6:30
tani 10 orë edhe 30 minuta para New York City

Diferenca në kohë
from Hpa-an

Los Angeles
13.5 orë
13.5 orë
Chicago
11.5 orë
11.5 orë
New York City
10.5 orë
10.5 orë
Toronto
10.5 orë
10.5 orë
São Paulo
9.5 orë
9.5 orë
UTC
6.5 orë
6.5 orë
Lagos
5.5 orë
5.5 orë
Londra
5.5 orë
5.5 orë
Cairo
4.5 orë
4.5 orë
Johannesburg
4.5 orë
4.5 orë
Paris
4.5 orë
4.5 orë
Zyrihu
4.5 orë
4.5 orë
Istanbul
3.5 orë
3.5 orë
Moska
3.5 orë
3.5 orë
Dubai
2.5 orë
2.5 orë
Mumbai
1 orë
1 orë
Hong-Kong+1.5 orë
Shanghai+1.5 orë
Singapor+1.5 orë
Tokyo+2.5 orë
Sydney+3.5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Hpa-an

Hpa-an në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Birmania

Bago Bhamo Bogale Chauk Dawei Hinthada Hpa-an Kanbe Kyaikkami Kyaiklat Kyaikto Kyaukse Lashio Magway Mandalay Martaban Maubin Mawlamyine Meiktila Minbu Mogok Monywa Mudon Myaydo Myeik Myingyan Myitkyina Naypyidaw Nyaunglebin Pakokku Pathein Prome Pyapon Pyin Oo Lwin Pyinmana Sagaing Shwebo Sittwe Syriam Taungdwingyi Taunggyi Taungoo Tharyarwady Thaton Thayetmyo Thongwa Twante Yamethin Yangon Yenangyaung