×

Koha në Honiara, Ishujt Solomon është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:20 ↓ 18:49 (12h 29m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Honiara është Pacific/Guadalcanal.
Lexo për Honiara në Wikipedia
Përcakto Honiara si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Honiara

Diferenca në kohë
from Honiara

Los Angeles
19 orë
19 orë
Chicago
17 orë
17 orë
New York City
16 orë
16 orë
Toronto
16 orë
16 orë
São Paulo
14 orë
14 orë
Londra
11 orë
11 orë
UTC
11 orë
11 orë
Canton of Zurich
10 orë
10 orë
Lagos
10 orë
10 orë
Paris
10 orë
10 orë
Cairo
9 orë
9 orë
Johannesburg
9 orë
9 orë
Istanbul
8 orë
8 orë
Moska
8 orë
8 orë
Dubai
7 orë
7 orë
Mumbai
5.5 orë
5.5 orë
Hong-Kong
3 orë
3 orë
Shanghai
3 orë
3 orë
Singapor
3 orë
3 orë
Tokyo
2 orë
2 orë
Sydney0
Krahaso me zona tjera kohore

Honiara në hartë

9 vende në
Ishujt Solomon

Auki Buala Gizo Honiara Kirakira Lata Taro Island Tulaghi Zavare