×

Koha në Honiara, Ishujt Solomon është

 
 
E martë, Maj 28, 2024, java 22

Time zone info for Honiara

UTC +11
Solomon Islands Time (SBT)
tani 15 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Honiara

Los Angeles
18 orë
18 orë
Chicago
16 orë
16 orë
New York City
15 orë
15 orë
Toronto
15 orë
15 orë
São Paulo
14 orë
14 orë
UTC
11 orë
11 orë
Lagos
10 orë
10 orë
Londra
10 orë
10 orë
Johannesburg
9 orë
9 orë
Paris
9 orë
9 orë
Zyrihu
9 orë
9 orë
Cairo
8 orë
8 orë
Istanbul
8 orë
8 orë
Moska
8 orë
8 orë
Dubai
7 orë
7 orë
Mumbai
5.5 orë
5.5 orë
Hong-Kong
3 orë
3 orë
Shanghai
3 orë
3 orë
Singapor
3 orë
3 orë
Tokyo
2 orë
2 orë
Sydney
1 orë
1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Honiara

Honiara në hartë

9 vende në
Ishujt Solomon

Auki Buala Gizo Honiara Kirakira Lata Taro’a Tulagi Zavare