×

Koha në Auki, Ishujt Solomon është

 
 
E diel, Dhjetor 3, 2023, java 48

Time zone info for Auki

UTC +11
Solomon Islands Time (SBT)
tani 16 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Auki

Los Angeles
19 orë
19 orë
Chicago
17 orë
17 orë
New York City
16 orë
16 orë
Toronto
16 orë
16 orë
São Paulo
14 orë
14 orë
Londra
11 orë
11 orë
UTC
11 orë
11 orë
Canton of Zurich
10 orë
10 orë
Lagos
10 orë
10 orë
Paris
10 orë
10 orë
Cairo
9 orë
9 orë
Johannesburg
9 orë
9 orë
Istanbul
8 orë
8 orë
Moska
8 orë
8 orë
Dubai
7 orë
7 orë
Mumbai
5.5 orë
5.5 orë
Hong-Kong
3 orë
3 orë
Shanghai
3 orë
3 orë
Singapor
3 orë
3 orë
Tokyo
2 orë
2 orë
Sydney0
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Auki

Auki në hartë

9 vende në
Ishujt Solomon

Auki Buala Gizo Honiara Kirakira Lata Taro Island Tulaghi Zavare