×

Koha në Hamhung, Kore e Veriut është

 
 
E mërkurë, Shkurt 8, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:31 ↓ 17:57 (10h 25m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Hamhung është Asia/Pyongyang.
Lexo për Hamhung në Wikipedia
Përcakto Hamhung si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Hamhung

Diferenca në kohë
from Hamhung

Los Angeles
17 orë
17 orë
Chicago
15 orë
15 orë
New York City
14 orë
14 orë
Toronto
14 orë
14 orë
São Paulo
12 orë
12 orë
Londra
9 orë
9 orë
UTC
9 orë
9 orë
Canton of Zurich
8 orë
8 orë
Lagos
8 orë
8 orë
Paris
8 orë
8 orë
Cairo
7 orë
7 orë
Johannesburg
7 orë
7 orë
Istanbul
6 orë
6 orë
Moska
6 orë
6 orë
Dubai
5 orë
5 orë
Mumbai
3.5 orë
3.5 orë
Hong-Kong
1 orë
1 orë
Shanghai
1 orë
1 orë
Singapor
1 orë
1 orë
Tokyo0
Sydney+2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Hamhung në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kore e Veriut

Anju Chaeryŏng-ŭp Chongjin Haeju Hamhung Hoeryŏng Hongwŏn Hyesan Hyesan-dong Hŭngnam Kaesong Kanggye Kilju Najin Ongjin Pjongian P’yŏngsŏng Sariwŏn Sinuiju Songnim Sŭngho 1-tong Tinnanpo Wonsan Yuktae-dong Ŭiju