×

Koha në Chongjin, Kore e Veriut është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:15 ↓ 18:39 (12h 24m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Chongjin është Asia/Pyongyang.
Lexo për Chongjin në Wikipedia
Përcakto Chongjin si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Chongjin

Diferenca në kohë
from Chongjin

Los Angeles
16 orë
16 orë
Chicago
14 orë
14 orë
New York City
13 orë
13 orë
Toronto
13 orë
13 orë
São Paulo
12 orë
12 orë
Londra
9 orë
9 orë
UTC
9 orë
9 orë
Canton of Zurich
8 orë
8 orë
Lagos
8 orë
8 orë
Paris
8 orë
8 orë
Cairo
7 orë
7 orë
Johannesburg
7 orë
7 orë
Istanbul
6 orë
6 orë
Moska
6 orë
6 orë
Dubai
5 orë
5 orë
Mumbai
3.5 orë
3.5 orë
Hong-Kong
1 orë
1 orë
Shanghai
1 orë
1 orë
Singapor
1 orë
1 orë
Tokyo0
Sydney+2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Chongjin në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Kore e Veriut

Anju Chaeryŏng-ŭp Chongjin Haeju Hamhung Hoeryŏng Hongwŏn Hyesan Hyesan-dong Hŭngnam Kaesong Kanggye Kilju Najin Ongjin Pjongian P’yŏngsŏng Sariwŏn Sinuiju Songnim Sŭngho 1-tong Tinnanpo Wonsan Yuktae-dong Ŭiju