×

Koha në Ganja, Azerbajxhan është

 
 
E enjtë, Shkurt 2, 2023, java 5
Dielli: ↑ 08:04 ↓ 18:13 (10h 9m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Ganja është Asia/Baku.
Lexo për Ganja në Wikipedia
Përcakto Ganja si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ganja

Diferenca në kohë
from Ganja

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
7 orë
7 orë
Londra
4 orë
4 orë
UTC
4 orë
4 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Lagos
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Cairo
2 orë
2 orë
Johannesburg
2 orë
2 orë
Istanbul
1 orë
1 orë
Moska
1 orë
1 orë
Dubai0
Mumbai+1.5 orë
Hong-Kong+4 orë
Shanghai+4 orë
Singapor+4 orë
Tokyo+5 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Ganja në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Azerbajxhan

Agdam Ağcabǝdi Baku Bakıxanov Baladjary Barda Dzhalilabad Ganja Göyçay Hövsan Lankaran Maştağa Mingachevir Nakhchivan Qaraçuxur Saatlı Salyan Sumqayit Xankendi Xaçmaz Xirdalan Yevlakh Zubovka Şǝki Şǝmkir