×

Koha në Fredericia Kommune, Danimarkë është

 
 
E enjtë, Korrik 7, 2022, java 27
Dielli: ↑ 04:49 ↓ 22:04 (17h 15m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Fredericia Kommune është Europe/Copenhagen.
Lexo për Fredericia Kommune në Wikipedia
Përcakto Fredericia Kommune si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Fredericia Kommune

Diferenca në kohë
from Fredericia Kommune

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Fredericia Kommune në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Danimarkë

Aalborg Aarhus Ballerup Charlottenlund Copenhagen Elsinore Esbjerg Fredericia Frederiksberg Greve Herning Holstebro Horsens Hvidovre Hørsholm Kolding Køge Næstved Odense Randers Roskilde Silkeborg Slagelse Vejle Viborg