×

Koha në El Torno, Santa Cruz Department, Bolivi është

 
 
E martë, Maj 21, 2024, java 21

Time zone info for El Torno

UTC -4
Bolivia Time (BOT)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from El Torno

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Zyrihu+6 orë
Cairo+7 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për El Torno

El Torno në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Bolivi

Camiri Cobija Cochabamba Cotoca El Torno Guayaramerín Huanuni La Paz Llallagua Mizque Montero Oruro Potosí Riberalta San Ignacio de Velasco Santa Cruz de la Sierra Tarija Trinidad Tupiza Villa Yapacaní Villamontes Villazón Warnes Yacuiba