×

Koha në Douma, Siri është

 
 
E enjtë, Qershor 13, 2024, java 24

Time zone info for Douma

UTC +3
Arabia Daylight Time (ADT)
tani 7 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Douma

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Zyrihu
1 orë
1 orë
Cairo0
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Douma

Douma në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Siri

Abū Kamāl Al Bāb Al Ḩasakah Al-Rastan Aleppo As Safīrah As-Suwayda At Tall Ath Thawrah Azaz Damasku Daraa Deir ez-Zor Douma Dārayyā Hama Homs Idlib Jableh Latakia Manbij Mayādīn Rakka Salamiyah Tartous