×

Koha në Bokan, Khyber Pakhtunkhwa, Pakistan është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:04 ↓ 18:23 (12h 20m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bokan është Asia/Karachi.
Përcakto Bokan si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bokan

Diferenca në kohë
from Bokan

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Londra
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bokan në hartë

47 qytetet më të mëdha në
Pakistan

Bahāwalnagar Bhimbar Būrewāla Chiniot Dadu Daska Dera Ghazi Khan Faisalabad Gojra Gujranwala Gujrat Hyderabad Hāfizābād Islamabadi Jacobābād Jhang Sadr Jhelum Kamoke Karachi Kasūr Kohāt Kotli Lahore Larkana Mandi Bahāuddīn Mardan Mingora Mirpur Khas Multan Murīdke Muzaffarabad Muzaffargarh Nawabshah Okāra Peshawar Pākpattan Quetta Rawalpindi Sahiwal Sargodha Sheikhupura Shikārpur Shāhkot Sialkot Sukkur Sādiqābād Tando Allāhyār