×

Koha në Big Bend, Esvatini është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:57 ↓ 18:01 (12h 4m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Big Bend është Africa/Mbabane.
Lexo për Big Bend në Wikipedia
Përcakto Big Bend si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Big Bend

Diferenca në kohë
from Big Bend

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Big Bend në hartë

15 vende në
Esvatini

Bhunya Big Bend Bulembu Hlatikulu Hluti Kubuta Kwaluseni Malkerns Manzini Mbabane Mhlambanyatsi Mhlume Piggs Peak Siteki Vuvulane