×

Koha në Manzini, Esvatini është

 
 
E mërkurë, Shkurt 8, 2023, java 6
Dielli: ↑ 05:34 ↓ 18:43 (13h 9m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Manzini është Africa/Mbabane.
Lexo për Manzini në Wikipedia
Përcakto Manzini si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Manzini

Diferenca në kohë
from Manzini

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Manzini në hartë

15 vende në
Esvatini

Bhunya Big Bend Bulembu Hlatikulu Hluti Kubuta Kwaluseni Malkerns Manzini Mbabane Mhlambanyatsi Mhlume Piggs Peak Siteki Vuvulane