×

Koha në Bielsko-Biala, Poloni është

 
 
E enjtë, Maj 26, 2022, java 21
Dielli: ↑ 04:45 ↓ 20:36 (15h 51m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bielsko-Biala është Europe/Warsaw.
Lexo për Bielsko-Biala në Wikipedia
Përcakto Bielsko-Biala si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bielsko-Biala

Diferenca në kohë
from Bielsko-Biala

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bielsko-Biala në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Poloni

Białystok Bielsko-Biala Bydgoszcz Bytom Częstochowa Gdańsk Gdynia Gliwice Katowice Kielce Krakovi Lublin Olsztyn Poznań Radom Ruda Śląska Rybnik Rzeszów Sosnowiec Szczecin Toruń Varshava Wrocław Zabrze Łódź